MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Fåtölj 8597096
*
nr 859 7096
Fåtölj
1960-tal
Utrop:
1.000 kr
Såld:
3.200 kr
Sista tid för bud online:
måndag 11 november 2013
kl 18:11:44
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
8/11 18:16:15
1
700 kr
10/11 18:16:37
2
3.000 kr
11/11 14:46:59
3
1.700 kr
11/11 18:00:52
3
3.000 kr
11/11 18:05:15
3
Vinnande bud
- Tema
11 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Läs mer...
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: fåtölj karmstol karmstolar stol stolar
-
5147 Clubfåtöljer
Chesterfield modell, klädd i brunt skinn. Bredd: 9..//
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 20:44
-
5180 Emmafåtölj
Plysch
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 19:47
-
5394 Emmafåtöljer
ett par, 1890-tal
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 20:13
-
4340 Emmafåtöljer
Ett par, röda
Aktuellt bud: 400 kr
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 19:01
-
4169 Fåtölj
+ pall, Ekornes, skinn
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 18:03
-
5181 Fåtölj
1800-tal
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 18:49
*
Fåtölj
Läs mer om 50/60-tal
nr 859 7096
Fåtölj
1960-tal
Utrop: | 1.000 kr |
---|---|
Såld: | 3.200 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 11 november 2013 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
8/11 18:16:15 | 1 | 700 kr |
10/11 18:16:37 | 2 | 3.000 kr |
11/11 14:46:59 | 3 | 1.700 kr |
11/11 18:00:52 | 3 | 3.000 kr |
11/11 18:05:15 | 3 | Vinnande bud |
- Tema
11 nov
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Läs mer...
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: fåtölj karmstol karmstolar stol stolar
-
5147 Clubfåtöljer
Chesterfield modell, klädd i brunt skinn. Bredd: 9..//
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 20:44 -
5180 Emmafåtölj
Plysch
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 19:47 -
5394 Emmafåtöljer
ett par, 1890-tal
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 20:13
-
4340 Emmafåtöljer
Ett par, röda
Aktuellt bud: 400 kr
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 19:01 -
4169 Fåtölj
+ pall, Ekornes, skinn
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 18:03 -
5181 Fåtölj
1800-tal
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 18:49